Proč je právě tento rok ‘ten pravý čas’ zúčastnit se konference ‘Stavby z přírodních materiálů 2019’? A co mě tam čeká?
Pojďme si společně odpovědět na tyto a jiné otázky :)

V čem je účast na konferenci jiná než čtení článků, blogů na téma permakultura, přírodní stavitelství, organické stavby? Především v tom, že si v průběhu tří dnů vyslechnete na jednom místě 12 řečníků, kteří by se za jiných okolností takto nikdy nesetkali. Budete mít příležitost obohatit své vědomosti nejen poslechem a sledováním prezentací, ale také skrze rozhovory s ostatními účastníky konference a v neposlední řadě i se samotnými řečníky. Rozšíříte své obzory, získáte užitečné kontakty a užijete si neopakovatelnou atmosféru konference, která se řadí mezi top přírodní stavitelské konference široko daleko.

Registrace jsou v této chvíli otevřené, seznam řečníků je již uzavřen

Viktor Karlík (Baobaby z.s.) se i tento rok postaral o to, aby do Prahy přinesl největší světová jména z oblasti přírodního stavitelství.

Přijďte, inspirujte se a přibližte se o krok ke svému vysněnému bydlení

Kde jinde chcete hledat inspiraci na stavbu svého nízkoenergetického obydlí pokud ne tady? Nerozmýšlejte – lepší místo neexistuje. Kromě vystoupení řečníků uvidíte i prezentace firem, které se věnují realizaci přírodních staveb nebo přináší ekologické a šetrné řešení pro lidi, kterým záleží na zdravém životním prostředí.

Lístky už máte, co Vás čeká dál?

Konference trvá od pátku 6. 3. do neděle 8. 3. Páteční program končí ve 22.30, kdy začíná afterparty. Pokračujeme v sobotu, která bude nabitá přednáškami. V průběhu dne bude zabezpečen pitný režim i občerstvení, abyste byli plni sil a mohli nasávat nové informace co nejlíp.

Našim cílem v roce 2020 je, jako každý rok, přinést do České republiky aktuálně informace a trendy ze světa přírodního stavitelství a otevřít diskuzi na téma ekologické stavební materiály, úsporné technologie a komunitní spolupráce. Věříme, že existují řešení, které nám umožní bydlet zdravě, pohodlně a podle našich představ a přitom být šetrní ke svému okolí a životnímu prostředí.

Svou účastí nejenže rozšíříte Vaše obzory, ale podpoříte a oceníte práci lidí, kteří se celoročně podílejí na přípravě této konference, jež může svoji kvalitou konkurovat zahraničním konferencím.

Těšíme se na Vás! V Praze už brzy!